Vybavení dílny

Dílna je plně vybavena pro práci s paletami. K dispozici jsou 4 kompletně zařízené pracovní stanoviště. Každé z nich má vyhrazené manipulační místo, pracovní stůl a regál vybavený nářadím a spotřebním materiálem.

Set nářadí obsahuje pily, kladiva, pravítka, metry, svorky atd. Pro Vaši bezpečnost zde najdete ochranné brýle, sluchátka a pracovní rukavice. K zapůjčení jsou dále aku vrtačky, aku šroubováky, pásové brusky, excentrické brusky. Vybavení také obsahuje pokosovou pilu a přímočarou pilu pro přesné řezy.

 

Dílna a ceník

Pronájem dílny

Dílna je otevřená pro veřejnost každý všední den od 14.00 do 18.00 h. Vzhledem k omezenému místu je třeba se vždy objednat předem. Nejlépe telefonicky, nebo pomocí kontaktního formuláře. Kdokoli si může přijít něco sám vyrobit dle vlastního návrhu. V ceně pronájmu je také technický dozor, který Vás naučí pracovat se dřevem a poradí, jak zacházet s nářadím a stroji. Nemusíte se tedy obávat, že byste něco nezvládli.

Začátečníkům doporučujeme navštívit nejprve workshop, kde se naučíte nejen práci s nářadím a ovládání strojů, ale především se dozvíte, jak pracovat s paletami. Jak je správně rozebrat, jak opracovat a jak sestavit. Připravíme s Vámi konstrukční návrh tak, aby výrobek nejenom hezky vypadal, ale také plnil svou funkci.

Ceník pronájmu dílny

Pronájem jedné pracovní pozice – 150 Kč / hod
Otevírací doba je každý všední den 14.00 – 18.00 h. Cena obsahuje plně zařízenou dílnu, k dispozici je nářadí a stroje včetně spotřebního materiálu jako šrouby, smirkové papíry atd. Dále je přítomen  technický dozor a poradce. Počítá se vždy započatá půlhodina. Na každém stanovišti mohou pracovat až 2 osoby s tím, že druhá osoba platí pouze 50% z ceny.

Zvýhodněné vstupy – permanentky
Pronájem jedné pracovní pozice na 10 hodin – 1.350 Kč (135 Kč / hod)
Pronájem jedné pracovní pozice na 20 hodin – 2.400 Kč (120 Kč / hod)

Ceník workshopů

Víkendový workshop – 2.500 Kč za osobu
Workshopy se pořádají přes sobotu a neděli. Celkem 15 hodin. Začátek je vždy v 9.00 h. Během workshopu se naučíte bezpečnost práce, práce s nářadím a stroji. S každým z Vás instruktor projde Váš návrh a pomůže s jeho realizací. Doporučí Vám, jaké palety vybrat a jak s nimi pracovat. Na konci workshopu si odnesete výrobek finálně ošetřený barvou nebo olejem. Workshopy doporučujeme všem začátečníkům, protože je na nich dost času se seznámit s kompletní realizaci a individuální přístup.

Cena za 1 ks palety se pohybuje od 100 Kč za použitou paletu (přesto ve velmi dobrém stavu), až po 250 Kč za novou EUR paletu. Spotřeba a výběr palet je individuální pro každý projekt a tudíž není zahrnuta v ceně pronájmu dílny ani v ceně workshopu.

Nejsme plátci DPH, ceny jsou koncové a platné pro rok 2017

Dárkový poukaz

Darujte zážitek v podobě dárkového poukazu. Nabízíme možnost zakoupení dárkového certifikátu na víkendový workshop pro 1 osobu v ceně 2.500 Kč (nejsme plátci DPH).

VÁNOČNÍ AKCE: V ceně workshopu nyní navíc získáte částku 250 Kč, kterou můžete čerpat pro nákup palet. Prodloužená je také platnost na 12 měsíců.

Můžete využít možnost online platby získat dárkový cerifikát okamžitě. Vyplňte fakturační údaje a tlačítkem zaplatit budete přesměrování na platební bránu GoPay, kde můžete využit platbu kartou nebo převod z účtu. Ihned po potvrzení platby dostanete na email dárkový certifikát v tiskové kvalitě. Ten můžete vyplnit dle potřeby a okamžitě darovat. Platnost certifikátu je vždy 6 měsíců.
* Pro jiný typ dárkového poukazu nás neváhejte kontaktovat.

Objednávka dárkového poukazu

1x víkendový workshop pro 1 osobu - 2.500 Kč
 

Objednávkou souhlasíte s obchodními podmínkami.

Podmínky pro práci v dílně

Dílna je dostupná pouze pro osoby starší 18 let. Je třeba mít na sobě pracovní oblečení a pevnou obuv. Každý z účastníků projde školením práce s nářadím a ovládáním strojů. Dále je vyžadováno, aby byl každý pracovně způsobilý a nebyl pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. Tuto způsobilost musí potvrzdit pokaždé při vstupu do dílny svým podpisem.

Galerie dílny

Dílna a ceník
Dílna a ceník
Dílna a ceník
Dílna a ceník
Rychlý kontakt
Volejte 775 949 663

nebo využijte

Kontaktní formulář