Workshopy

Nejlepší způsob, jak se naučit tvořit z palet, je zúčastnit se našeho workshopu. Je koncipován pro začátečníky a běhěm něho se naučíte pracovat s paletou, jak ji co nejlépe využít. Dále se naučíte pracovat se všemi potřebnými nástroji a budete proškoleni k používání strojů jako je pásová bruska, pokosová pila a další, které nám umožňují práci se dřevem.

Víkendový workshop

Termíny:
2018
13.-14.1., 3.-4.2., 24.-25.2., 17.-18.3.
Začínáme v sobotu od 9.00 do 17.00 a v neděli od 9.00 do 16.00 hodin.
* Vždy je nutná rezervace předem a závazné potvrzení termínu.

Kde workshop probíhá?
Workshop probíhá v dílně tomu přízpůsobené. Najdete nás v Liberci na adrese Kamenická 471, Rochlice. K dispozici jsou 4 pracovní stanoviště a proto je třeba si místo předem rezervovat.

Kolik to stojí?
Cena víkendového workshopu v rozsahu 15 hodin je 2.500 Kč na osobu. V případě zájmu si s sebou můžete vzít další osobu, která bude platit 1.250 Kč.

Co si vzít sebou?
Je třeba být řádně oblečen do dílny. To znamená pracovní oděv a pevnou obuv s plnou špičkou. Vezměte si s sebou také pití a svačinu.

Veškeré ochranné pomůcky máte v dílně k dispozici.

Z čeho budeme tvořit a kolik stojí palety?
K dispozici je velké množství různých druhů palet. Jsou na výběr i palety s atypickými rozměry a různé kvality. Snažíme se však u použitých palet vybírat jenom ty nepoškozené a v dobrém stavu. Je možné vybírat i z nových EUR palet. Cena za 1 ks palety se pohybuje od 100 Kč za použitou paletu (přesto ve velmi dobrém stavu), až po 250 Kč za novou EUR paletu. Spotřeba a výběr palet je individuální pro každý projekt a tudíž není zahrnuta v ceně pronájmu dílny ani v ceně workshopu.

 

Dárkový poukaz

Darujte zážitek v podobě dárkového poukazu. Nabízíme možnost zakoupení dárkového certifikátu na víkendový workshop pro 1 osobu v ceně 2.500 Kč (nejsme plátci DPH).

VÁNOČNÍ AKCE: V ceně workshopu nyní navíc získáte částku 250 Kč, kterou můžete čerpat pro nákup palet. Prodloužená je také platnost na 12 měsíců.

Můžete využít možnost online platby získat dárkový cerifikát okamžitě. Vyplňte fakturační údaje a tlačítkem zaplatit budete přesměrování na platební bránu GoPay, kde můžete využit platbu kartou nebo převod z účtu. Ihned po potvrzení platby dostanete na email dárkový certifikát v tiskové kvalitě. Ten můžete vyplnit dle potřeby a okamžitě darovat. Platnost certifikátu je vždy 6 měsíců.
* Pro jiný typ dárkového poukazu nás neváhejte kontaktovat.

Objednávka dárkového poukazu

1x víkendový workshop pro 1 osobu - 2.500 Kč
 

Objednávkou souhlasíte s obchodními podmínkami.

Hodnocení Hodnocení na Facebooku 5 hvězdiček z 5

Anna Švejdová napsal(a) recenzi na Tvoříme z palet – 5 z 5*

Škoda, že tu není 10 hvězdiček.. Ten víkend a pocit z něj by za to stál. Člověk přijde s nějakou představou a odchází s nádherným kusem nábytku, skvělými pocity a chuti přijít znova. Sama bych nevěřila, jak strašně tato zkušenost chytne. Velký dík patří především Pepovi za vedení a pomoc :-).
Všem doporučuji navštívit Tvoříme z palet a pustit se do díla..

Jakub Schejbal napsal(a) recenzi na Tvoříme z palet – 5 z 5*

Skvělý zážitek. Dílna je profesionálně vybavená a dobře se v ní pracuje. Majitel a lektor Pepa má řadu praktických zkušeností, poradí, vysvětlí a má potřebnou trpělivost.

Doporučuji všem vyzkoušet si co všechno lze z palet vyrobit.

Barbora Kleinerová napsal(a) recenzi na Tvoříme z palet – 5 z 5*

Parádní víkendový workshop!
Stihla jsem si za víkend vyrobit křeslo i lavičku a to hlavně díky Pepovi (instruktor a majitel).

Doporučuji všema deseti.

Kurz pro začátečníky

Kurz je určen především začátečníkům. Během kurzu budete seznámeni s vybavením dílny. Naučíte se ovládat všechny potřebné nástroje a pracovní stroje. Seznámíme Vás s možnostmi, jak s paletami pracovat, a pomůžeme vybrat ty správné pro Vás projekt. Následně Vám poradime s konstrukcí Vašeho výrobku.

Po absolvování tohoto kurzu byste měli již být dostatečně seznámeni s pracovními postupy a schopni samostatně pracovat na svých projektech v naší dílně.

Termíny:
Každou středu od 16.00 do 18.00 hodin.
* Vždy je nutná rezervace předem a závazné potvrzení termínu dostanete emailem.

Kde kurz probíha?
Naši dílnu najdete v Liberci na adrese Kamenická 471, Rochlice.

Kolik to stojí?
Kurz je zdarma a je v rozsahu 2 hodin.

Co si vzít sebou?
Je třeba být řádně oblečen do dílny. Pracovní oděv, pevnou obuv.

Teambuilding

Jedná se o aktivitu vhodnou pro firemní akce. Společně se realizuje tvorba výrobku z palet. Akce probíhá v dílně, která je přizpůsobena pro účastníky amatéry. Připraveny jsou 4 pracovní pozice z nichž na každé mohou pracovat až 2 účastníci. 
 
Firemní akce probíhá nejprve specifikací společného cíle (výrobku) a následné rozdělení úkolů. Vše je následně zábavnou formou promícháno tak aby byli zapojeni všichni a nebyl někdo uměle týmem znevýhodňován. Jedná se o celodenní akci, nebo o dvoudenní akci dle specifikace klienta.
 
Dílna je kompletně zařízena materiálem, není tedy třeba nic předem připravovat.
 
Kde kurz probíha?
Naši dílnu najdete v Liberci na adrese Kamenická 471, Rochlice.
 
Kolik to stojí?
Individuální cena dle rozsahu projektu a zůčastněných osob.
 
Co si vzít sebou?
Je třeba být řádně oblečen do dílny. Pracovní oděv, pevnou obuv.
Rychlý kontakt
Volejte 775 949 663

nebo využijte

Kontaktní formulář