Jaká je hlavní myšlenka otevřené dílny?

TVOŘIT

Tvorba je zásadní pro to, co znamená být člověkem. Musíme tvořit, vytvářet a vyjadřovat se, abychom se cítili naplněně. Je něco jedinečného na tom, ​​fyzicky tvořit věci. Tyto věci jsou jako malé kousky nás samotných a zdá se, že ztělesňují část našich duší.

SDÍLET

Sdílejte s ostatními, co jste sami vytvořili a co víte o tvoření. Je to způsob, který cyklus tvoření uzavírá. Nemůžete tvořit a nesdílet.

DÁVAT

 Obdarovat někoho svým výtvorem je velmi uspokojující. Věc, kterou jste sami vytvořili, jako by obsahovala kousek vás samotných. Když takovou věcí někoho obdarujete, je to, jako byste mu dávali malý kousek sebe. Takové věci jsou často těmi nejoblíbenějšími, které máme.

UČIT SE

Musíte se naučit tvořit. Musíte se vždy snažit dozvědět více o vaší tvorbě. Můžete zůstat jen nadšencem, nebo se stát mistrem, ale budete se stále muset zdokonalovat a učit se nové techniky, materiály a procesy. Cestou celoživotního učení dosáhnete odměny – bohatší a smysluplnější život a co je důležitější, možnosti sdílet.

NÁSTROJE

Je třeba mít správné nástroje pro tvorbu čehokoliv. Investovat a umožnit místním přístup k nástrojům potřebným pro to, co chtějí dělat. Nástroje pro tvorbu nikdy nebyly levnější, jednodušší a silnější.

HRÁT SI

Buďte hraví a bavte se tím, co děláte. Budete pyšní na to, co v sobě objevíte.

ÚČASTNIT SE

Buďte v kontaktu s těmi, kteří objevují radost z tvoření. Účastněte se seminářů, událostí, dnů výrobců, veletrhů, výstav a workshopů s ostatními tvůrci ve vaší dílně.

PODPORA

Otevřená dílna vyžaduje emocionální, intelektuální, finanční a institucionální podporu. My sami tvoříme svůj lepší svět a my sami jsme zodpovědní za lepší budoucnost.

ZMĚNA

Přijměte změnu, která přirozeně nastane s tím, jak půjdete svou tvůrčí cestou. Protože tvorba je zásadní pro to, co znamená být člověkem, vy sami se tvořením stanete lepší verzí sami sebe.
Rychlý kontakt
close slider
Volejte 775 949 663

nebo využijte

Kontaktní formulář