Nábytek z palet?

Líbí se Vám výrobky nebo doplňky vyrobené z palet a nemáte čas si je udělat sami? Nabízíme Vám možnost vytvoření nábytku z palet dle Vaší představy. Vyrábíme například zahradní nábytek z palet, žídle, stoly, lavice, barové židličky, křesla a sedačky, dále také postele z palet nebo jednoduché výrobky jako jsou police či poličky. Dle Vašeho přání umíme zrealizovat i větší projekty jako skříně nebo obložené stěny.

Aktuálně nabízíme již realizované výrobky z palet k prodeji.

Tvorba interiéru z palet

Nabízíme také tvorbu celého interiéru například pro obchody nebo kavárny. Velmi oblíbené jsou také prezentační stánky nebo prodejní plochy při výstavách nebo trzích. Dle přání vyrobíme stolky, židle, pracovní velké stoly, lavice či police atd.

Židle z palet do restaurace

Židle z palet do restaurace

Manželská postel z palet

Manželská postel z palet

Jídelní stůl a židle z palet

Jídelní stůl a židle z palet

Kompletní interiér do kavárny

Kompletní interiér do kavárny

Manželská postel a křesla

Manželská postel a křesla

Křesla a gauče z palet

Křesla a gauče z palet

Proces realizace

Individuálně se zákazníkem projdeme jeho představu, v případě potřeby spolupracujeme i s designovým návrhářem na vytvoření 3D modelu. Dále připravíme cenovou nabídku a časový plán realizace. Cenová nabídka vždy obsahuje všechny úkony spojené s realizací včetně broušení až po finální nátěr a instalaci v provozovně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Vizualizace

Tvorba

Realizace

Tvorba

Nezávislý dotaz

Pokud máte nějaký dotaz nebo máte zájem o konkrétní výrobek neváhejte nás kontaktovat. Společně přesně specifikujeme požadovaný výrobek, jeho zpracování a finální vzhled. Následně Vám vytvoříme finální cenovou nabídku a domluvíme termín realizace. Automaticky vždy v průběhu realizace zasíláme fotografie, aby bylo možné ještě zasahovat do finálního vzhledu. Ten natočíme na video tak aby jste ho mohli ještě před odesláním zkontrolovat.
Rychlý kontakt
close slider
Volejte 775 949 663

nebo využijte

Kontaktní formulář