Workshopy

Nejlepší způsob, jak se naučit tvořit z palet, je zúčastnit se našeho workshopu. Je koncipován pro začátečníky a běhěm něho se naučíte pracovat s paletou, jak ji co nejlépe využít. Dále se naučíte pracovat se všemi potřebnými nástroji a budete proškoleni k používání strojů jako je pásová bruska, pokosová pila a další, které nám umožňují práci se dřevem.

Víkendový workshop

Termíny:
2022
3. – 4.12. – obsazeno

Dílna k 31.12.2022 ukončuje svoji činnost, poukazy již dále nebude možné vyčerpat!!

Začínáme v sobotu od 9.00 do 17.00 a v neděli od 9.00 do 16.00 hodin.
* Vždy je nutná rezervace předem a závazné potvrzení termínu.

Nevyhovuje Vám víkendový termín?
Nezapomeňte, že dílna je otevřená každý všední den a na workshop můžete také přijít od pondělí do pátku. Stačí se předem ohlásit.

Kde workshop probíhá?
Workshop probíhá v dílně tomu přízpůsobené. Najdete nás v Liberci na adrese Hanychovská 575/33. K dispozici jsou 4 pracovní stanoviště a proto je třeba si místo předem rezervovat.

Kolik to stojí?
Cena víkendového workshopu v rozsahu 15 hodin je 2.990 Kč na osobu. V případě zájmu si s sebou můžete vzít další osobu, která bude platit 1.495 Kč.

Co si vzít sebou?
Je třeba být řádně oblečen do dílny. To znamená pracovní oděv a pevnou obuv s plnou špičkou. Vezměte si s sebou také pití a svačinu.

Veškeré ochranné pomůcky máte v dílně k dispozici.

Z čeho budeme tvořit a kolik stojí palety?
K dispozici je velké množství různých druhů palet. Jsou na výběr i palety s atypickými rozměry a různé kvality. Snažíme se však u použitých palet vybírat jenom ty nepoškozené a v dobrém stavu. Je možné vybírat i z nových EUR palet. Cena za 1 ks palety se pohybuje od 100 Kč za použitou paletu (přesto ve velmi dobrém stavu), až po 300 Kč za novou EUR paletu. Spotřeba a výběr palet je individuální pro každý projekt a tudíž není zahrnuta v ceně pronájmu dílny ani v ceně workshopu.

Hodnocení Hodnocení na Facebooku 5 hvězdiček z 5

Anna Švejdová napsal(a) recenzi na Tvoříme z palet – 5 z 5*

Škoda, že tu není 10 hvězdiček.. Ten víkend a pocit z něj by za to stál. Člověk přijde s nějakou představou a odchází s nádherným kusem nábytku, skvělými pocity a chuti přijít znova. Sama bych nevěřila, jak strašně tato zkušenost chytne. Velký dík patří především Pepovi za vedení a pomoc :-).
Všem doporučuji navštívit Tvoříme z palet a pustit se do díla..

Jakub Schejbal napsal(a) recenzi na Tvoříme z palet – 5 z 5*

Skvělý zážitek. Dílna je profesionálně vybavená a dobře se v ní pracuje. Majitel a lektor Pepa má řadu praktických zkušeností, poradí, vysvětlí a má potřebnou trpělivost.

Doporučuji všem vyzkoušet si co všechno lze z palet vyrobit.

Barbora Kleinerová napsal(a) recenzi na Tvoříme z palet – 5 z 5*

Parádní víkendový workshop!
Stihla jsem si za víkend vyrobit křeslo i lavičku a to hlavně díky Pepovi (instruktor a majitel).


Doporučuji všema deseti.

Kurz pro začátečníky

Kurz je určen především začátečníkům. Během kurzu budete seznámeni s vybavením dílny. Naučíte se ovládat všechny potřebné nástroje a pracovní stroje. Seznámíme Vás s možnostmi, jak s paletami pracovat, a pomůžeme vybrat ty správné pro Vás projekt. Následně Vám poradime s konstrukcí Vašeho výrobku.

Po absolvování tohoto kurzu byste měli již být dostatečně seznámeni s pracovními postupy a schopni samostatně pracovat na svých projektech v naší dílně.

Termíny:
Každou středu od 16.00 do 18.00 hodin.
* Vždy je nutná rezervace předem a závazné potvrzení termínu dostanete emailem.

Kde kurz probíha?
Naši dílnu najdete v Liberci na adrese Kamenická 471, Rochlice.

Kolik to stojí?
Kurz je zdarma a je v rozsahu 2 hodin.

Co si vzít sebou?
Je třeba být řádně oblečen do dílny. Pracovní oděv, pevnou obuv.

Teambuilding

Jedná se o aktivitu vhodnou pro firemní akce. Společně se realizuje tvorba výrobku z palet. Akce probíhá v dílně, která je přizpůsobena pro účastníky amatéry. Připraveny jsou 4 pracovní pozice z nichž na každé mohou pracovat až 2 účastníci. 
 
Firemní akce probíhá nejprve specifikací společného cíle (výrobku) a následné rozdělení úkolů. Vše je následně zábavnou formou promícháno tak aby byli zapojeni všichni a nebyl někdo uměle týmem znevýhodňován. Jedná se o celodenní akci, nebo o dvoudenní akci dle specifikace klienta.
 
Dílna je kompletně zařízena materiálem, není tedy třeba nic předem připravovat.
 
Kde kurz probíha?
Naši dílnu najdete v Liberci na adrese Hanychovská 575/33.
 
Kolik to stojí?
Individuální cena dle rozsahu projektu a zůčastněných osob.
 
Co si vzít sebou?
Je třeba být řádně oblečen do dílny. Pracovní oděv, pevnou obuv.
Rychlý kontakt
close slider
Volejte 775 949 663

nebo využijte

Kontaktní formulář